Yeni İbo Show Ne Zaman Başlıyor?

9 Yıl Aradan Sonra

2011 yılında yaşadığı talihsiz olay nedeniyle ekranların sevilen müzik eğlence programı İbo Show’a 9 yıl ara veren İmparator İbrahim Tatlıses’in İbo Show çekimlerine tekrar başlayıp başlamayacağı merak konusuydu.

İbo Show Başlıyor

Bir süre önce resmi kaynaklardan gelen haberlere göre İmparator İbrahim Tatlıses 9 yıl ara verdiği İbo Show çekimlerine Poll Production ve Global Medya ortaklığı ile Star Tv’de yeniden başladı. Çekimler her ne kadar gizli tutulmaya çalışılsa da sosyal medyaya yansıyan görüntüler İmparator hayranlarını heyecanlandırdı.

Peki Yeni İbo Show Ne Zaman?

Çekimlerine büyük bir titizlik gösterilen İbo Show’un şu an hali hazırda çekilmiş tahminimizce 3 bölümü bulunuyor. Çekimleri uzun süren İbo Show’un montaj aşaması da düşünülürse hayranlarının bu kadar beklemesi gayet normal. İlk bölümün tüm ayrıntılarına bundan sonraki haberlerimizde yer vereceğiz. Sizler de gerek yorum bölümüyle gerekse sitemizin forum bölümünü kullanarak bizlere destek olabilirsiniz.

31 Ekim 2020 Cumartesi saat 20:00

Dün akşam Star Tv ekranlarında yayınlanan İbrahim Tatlıses Konseri’nde İbo Show’un 31 Ekim’de başlayacağı ilk olarak solda banner olarak duyuruldu. Daha sonra da ilk bölüm fragmanı verildi. Fragmanla ilgili detayları sitemizden takip edebilirsiniz.

Site özel haberidir. Lütfen yayınlarken kaynak gösteriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir